Ana SayfaTürkiye15 Temmuz gazisinden AK Parti Genel Merkezi önünde makaslı eylem

15 Temmuz gazisinden AK Parti Genel Merkezi önünde makaslı eylem

Kılıçdaroğlu ile görüştükten sonra gazilik raporu geçersiz sayılan 15 Temmuz gazisi Cumali İbin, AK Parti Genel Merkezi önünde dikkat çeken bir eylemde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından gazilik raporları geçersiz sayılan ve yeniden rapor alması istenen 15 Temmuz gazisi Cumali İbin dikkat çeken bir eylemde bulundu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşmesinden 3 gün sonra “Hakkında ihbar var” diyerek kamu hastanesinden alınan gazilik raporları geçersiz sayılan ve yeniden rapor alması istenen Cumali İbin AK Parti Genel Merkezi önünde yaptığı açıklamayla yaşananlara tepki gösterdi. Gazilik kartını açıklama yaptığı esnada kesen İbin, “Şu andan itibaren madalya olarak taksınlar” ifadelerini kullandı.

BirGün’de yer alan habere göre, yaptığı açıklamada, gazilik kartının bir hükmünün kalmadığını belirten İbin, “Ben onlara bir madalya takdim etmek istiyorum huzurlarınızda. Bu Türkiye Cumhuriyeti’nin değil AK Parti iktidarının bana verdiği gazilik kartıdır. Bunun benim hiç bir hükmü kalmamıştır” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri