Ana SayfaTürkiye16 Ekim Bim ayrıntılı ürünler kataloğu! Bim cuma kataloğunun en iyi ve...

16 Ekim Bim ayrıntılı ürünler kataloğu! Bim cuma kataloğunun en iyi ve yeni ürünleri hangisi?

16 Ekim Bim aktüel ürünler kataloğu! Cuma günü hangi ürünler var? BİM 16 Ekim Cuma ayrıntılı ürünler kataloğu büyük fırsat ürünleriyle geliyor.

BİM 16 ekim Cuma ayrıntılı ürünler kataloğu büyük fırsat ürünleriyle geliyor. Yeni Bim kataloğunda hangi ürünler var, bu haftanın en uygun fiyatlı ürünleri neler? En pahalı ve değerli hangi yeni ürünler var?

Bim’in 16 Ekim tarihli yeni ürünler kataloğunu 3 kısma ayırdık. Birinci kısım, ikinci kısım ve üçüncü kısma ayrı ayrı göz atabilir, cuma günü mağazaya neler gelecek haberdar olabilirsiniz.

16 Ekim Bim indirimleri neler? 749 liraya tablet

Kumtel markalı ankastre 999 liralık fiyatıyla bu haftanın flaş ürünü. Uzaktan eğitimin tartışıldığı şu günlerde Hometech markalı 749 lirası bir tablet de teknolojik ürün arayanlar için bir yıldız. İşte o tablet.

16 Ekim Bim ayrıntılı ürünler kataloğunda neler var?

İhtiyacınız olan bir USB bellik mi yoksa taşınabilir bir SSK hafıza mı? Ya da evinizi aydınlatmak için bir abajura mı ihtiyacınız var. BİM 16 Ekim Cuma ayrıntılı ürünler kataloğunu sizler için derledik.

Ürünler kataloğuna aşağıdaki bağlantıdan detaylı şekilde göz atabilirsiniz.

Yeni BİM aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Göze çarpan ürünler arasında 64 GB USB bellek ve taşınabilir SSD Hafıza en dikkat çeken teknoloji ürünleri arasında. SSD’nin 256 GB olduğunu belirtelim.

Ev dekorasyonu için abajur USB led lamba dikkat çeken indirimli ürünler arasında yer alıyor. BİM 16 Ekim Cuma ürünler kataloğundaki ürünler cuma günü satışta olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri