Ana SayfaMagazin1979'da Omni adlı popüler bilim dergisinin dünyanın en zeki insanı seçtiği Richard...

1979’da Omni adlı popüler bilim dergisinin dünyanın en zeki insanı seçtiği Richard Feynman için kim bizim Richie dünyanın en zeki insanı tanrı yardımcımız olsun demiştir?

Milyoner sorusu: 1979'da Omni adlı popüler bilim dergisinin dünyanın en zeki insanı seçtiği Richard Feynman için kim bizim Richie dünyanın en zeki insanı tanrı yardımcımız olsun demiştir?

Kim Milyoner Olmak ister 60 bin liralık soru: 1979’da omni adlı popüler bilim dergisinin dünyanın en zeki insanı seçtiği Richard Feynman için kim bizim richie dünyanın en zeki insanı tanrı yardımcımız olsun demiştir?

İşte Bahar Yıldırım için çıkan 60 bin liralık soru ve cevabı:

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 933. bölümü bu akşam yayınlandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Milyoner yarışmasında cevabı merak edilen soru şu şekilde: 1979’da Omni adlı popüler bilim dergisinin dünyanın en zeki insanı seçtiği Richard Feynman için kim bizim Richie dünyanın en zeki insanı tanrı yardımcımız olsun demiştir?

A. İlkokul öğretmeni

B. Eski eşi

C. Annesi

D. Kaynanası

Bahar Yıldırım 30 bin lirasını aldı ve yarışmadan çekildi. Ardından da tahminini söyledi. Annesi olduğunu söyledi. Cevap da C seçeneğiydi yani annesi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri