Ana SayfaMagazin2021de finlandiyada 54 çalışan üzerinde yapılan bir araştırmaya göre tatile çıkan çalışanların...

2021de finlandiyada 54 çalışan üzerinde yapılan bir araştırmaya göre tatile çıkan çalışanların sağlık ve mutluluk düzeyinin en üst düzeye çıktığı gün tatilin kaçıncı günüdür?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen bilgi yarışması Kim Milyoner olmak İster için 30 bin lira değerindeki soru ve cevabı merak konusu. oldu. Betül için sorular 30 bin lira değerindeki soru “2021’de Finlandiya’da 54 çalışan üzerinde yapılan bir araştırmaya göre tatile çıkan çalışanların sağlık ve mutluluk düzeyinin en üst düzeye çıktığı gün tatilin kaçıncı günüdür” şeklindeydi.

Kim Milyoner Olmak İster 30 bin liralık soru ve cevabı: 2021’de Finlandiya’da 54 çalışan üzerinde yapılan bir araştırmaya göre tatile çıkan çalışanların sağlık ve mutluluk düzeyinin en üst düzeye çıktığı gün tatilin kaçıncı günüdür.

A. 1. gün

B. 2. gün

C. 4. gün

D. 8. gün

Betül hem yarı yarıya hem de çifte joker hakkını kullanarak bu soruyu sorunsuz şeklide geçti ve 30 bin lirayı kazandı. Sorunun doğru yanıtı d yani 8. gün oldu.

Venedik Sandalı olarak da bilinen tek kürekle yürütülen iki başı yukarıya doğru kıvrık olan kayıklara verilen ad hangisidir?

A. Taka

B. Kotra

C. Gondol

D. Gulet

Sorunun doğru cevabı C seçeneği yani goldoldu. Betül bu soruya doğru yanıt vermişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri