Ana SayfaMagazin23 Mart Survivor SMS oy sıralaması 11. hafta exxen sms sıralama

23 Mart Survivor SMS oy sıralaması 11. hafta exxen sms sıralama

Ünlüler takımında kim SMS birincisi oldu? 23 Mart ünlüler gönüllüler SMS oy sıralaması belli oldu mu? Survivor 11. hafta için sms oy soralaması Exxen platformunda yayınlandı. Survivor’da bu hafta çok büyük sürprizler yaşandı. İşte Survivor Exxen oy sıralaması.

Çağrı ünlüler takımında birinci oldu ve Batuhan’ın adını söyledi. İki hafta sonra yeniden birinci olan Poyraz ise Ayşe’nin adını söyledi. Survivor SMS sıralaması 23 Mart akşamı nasıl gerçekleşti işte şu an merak edilen soru bu. İşte exxen platformundaki Survivor sms oy sıralamasının tamamı.

Survivor 23 Mart ünlüler gönüllüler SMS oy sıralaması

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 11. hafta heyecanında salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımında Çağrı birinci oldu. Çağrı o anlarda gözyaşlarını tutamadı. Çağrı’nın sms birincisi olmasıyla eleme konseyinde alkış koptu.

Ünlüler takımında Gonca bilindiği gibi eleme adayıydı. Gönüllüler takımında da Hanzade ile Aleyna eleme adayı.

Survivor 11. hafta Exxen sms sıralaması

Çağrı ünlüler takımında SMS birincisi olarak büyük bir sevinç yaşadı. Ünlüler takımında Cağrı birinci olurken gönüllülerde Poyraz da 2 haftalık aradan sonra SMS birincisi oldu. Şimdi Çağrı ve Poyraz birer isim daha söyledi. Böylece ünlüler takımında 2 gönüllüler takımında 3 kişi elenme adayı oldu.

Çağrı Batuhan dedi

Çağrı “Gitmeyeceğine en emin olduğum kişiyi söylemek istiyorum. Defalarca birinci çıktı daha önce. O yüzden Batuhan kardeşim diyorum” diye konuştu. İşte Survivor’da bu haftanın SMS sıralaması.

Poyraz Ayşe dedi

Çağrı’nın sözlerine katıldığını söyleyen Poyraz “Gitmeyeceğini düşünüyorum. Özellikle birleşme partisi yakınlaşmışken. O yüzden Ayşe’nin adını söylemek istiyorum” dedi.

Kim elendi?

Çağrı’nın birinci olduğu ünlüler takımında SMS oylaması sıralaması rakiplerinden düşük olduğu için Gonca elendi. Survivor’a yedeklerden katılan Gonca, yarışmaya 11. haftada veda etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri