Ana SayfaTürkiyeA Haber’i de solladı… Yeni rekor Ahmet Kekeç’in!

A Haber’i de solladı… Yeni rekor Ahmet Kekeç’in!

İktidar medyası rakiplerini küçümsemeye devam ediyor! Küçümsedikleri İmamoğlu’na İstanbul’u, Mansur Yavaş’a Ankara’yı kaptıran iktidar medyasının yeni hedefi Davutoğlu ve Babacan. A Haber Davutoğlu ve Babacan’ın toplam oy oranını önce %0.7, ardından %2 olarak açıklarken, rekora Kekeç imza attı. Davutoğlu ve Babacan’ın toplam oy oranını yüzde 0.6 olarak açıklayan Kekeç, gündemi takip etmediğini açıkça ortaya koyan bir takım iddialarda da bulundu.

Ahmet Kekeç A Haber’i de solladı

Ahmet Kekeç, Star Gazetesi’nde yazdığı yazısında yeni partilerin toplam oy oranını yüzde 0.6 olarak açıklayarak bu alanda marka olan A Haber’i bile sollarken, A Haber cephesinden nasıl bir karşı hamle geleceği merak konusu oldu.

Bilgisi yok fikri var

Davutoğlu’na “Suriye’nin kuzeyinde tasarlanan “terör koridoru”nu parçalamamız isabetli olmuş mudur? Barış Pınarı harekâtına nasıl bakıyor? Bunları bilmiyoruz” diyerek yüklenen Kekeç, her fırsatta eleştiri ve iftiralarla yüklendiği Davutoğlu’nu takip etmediğini açıkça ortaya koydu ve “Bilgisi yok fikri var” yorumlarına sebep oldu.

Nitekim Ahmet Davutoğlu kişisel twitter hesabı ve çeşitli basın organlarına yaptığı çok sayıda açıklamada Barış Pınarı Harekatı’na açıktan destek vermiş, terör koridoruna karşı tavrını ortaya koymuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz