Ana SayfaTürkiyeA Haber'in prensiydi! Mehmet Çilingiroğlu MHP'yi ve Bahçeli'yi çok sert hedef aldı

A Haber’in prensiydi! Mehmet Çilingiroğlu MHP’yi ve Bahçeli’yi çok sert hedef aldı

Korona döneminde A Haber kanalında üst üste programlara çağrılan ve bir prens gibi muamele gören Mehmet Çilingiroğlu, MHP'yi çok sert sözlerle hedf aldı.

Korona döneminde A Haber kanalında üst üste programlara çağrılan ve bir prens gibi muamele gören Mehmet Çilingiroğlu, MHP’yi çok sert sözlerle hedef aldı. Çilingiroğlu Bahçeli’ye “İmparatorluk mu kuruyorsun MHP’yi kapat geç AK Parti’ye” diye seslendi.

Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu “Şimdiki Zaman Siyaset” programına katılan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, dikkat çeken sözler sarf etti.

Mehmet Çilingiroğlu: MHP’yi kapat AK Parti’ye geç

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türk Tabipleri Birliği ve Anayasa Mahkemesi’nin kapatılmasına dönük çağrısını eleştiren Çilingiroğlu, “Tabipler Odası diyor ki ‘Ankara’da sadece 4 bin vaka görüyoruz’ Oradan Bahçeli çıkıp diyor ki… Ya kardeşim ben zaten Bahçeli’yi anlamış değilim. Bahçeli iptal etsin MHP’yi, geçsin AKP’ye. Orada el kaldırsın. Niye ayrı bir partisi var, anlamış değilim” dedi.

Çilingiroğlu, “Belki siz daha iyi anlıyorsunuz. Bahçeli’ye saygım sonsuz. Çıkıyor diyor ki, ‘Tabipler Odası’nı kapatmamız lazım. Anayasa Mahkemesi’ni kapatmamız lazım.’ İmparatorluk mu kuruyorsun lan! Böyle bir şey olabilir mi ya? Biri Amerika’da çıkıp Supreme Court’u [ABD Yüksek Mahkemesi] kapatacağımdiyebilir mi? Size soruyorum, diyebilir mi” ifadesini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri