Ana SayfaTürkiyeErdoğan AK Parti'yi kibirli buluyormuş! Selvi'den itiraf niteliğinde skandal sözler

Erdoğan AK Parti’yi kibirli buluyormuş! Selvi’den itiraf niteliğinde skandal sözler

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın kibirlenme konusunda AK Parti'de eksiklikler hissettiğni söyledi.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Erdoğan’ın belediye başkanlarıyla yaptığı toplantıda kulladığı dili “AK Parti kuruluş değerlerine dönüyor” şeklinde yorumladı. Selvi Erdoğan’ın kibirlenme konusunda AK Parti’de eksiklikler hissettiğni de söyledi.

Selvi Erdoğan’ın sesi oldu

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, “Erdoğan, kibir ve büyüklenme nedeniyle o noktada bir eksiklik hissediyor.” değerlendirmesini yaptı.

“Son dönemlerde AK Parti’den kiminle konuşsam bir değerlendirme ön plana çıkıyor. AK Parti’nin ilk dönemlerindeki samimi havayı hissettiklerini vurguluyorlar.” ifadelerini kullanan Selvi, “Kimileri bunu “fabrika ayarlarına dönme” olarak değerlendirebilir. Ama ben kuruluş değerlerine dönüş, gönül diliyle konuşma olarak değerlendiriyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Partili belediye başkanlarıyla yaptığı toplantıda da aynı hava hissediliyor.” dedi.

İktidara yakın Selvi’nin yazısının en dikkat çekici ve itiraf niteliğindeki bölümü ise şöyle oldu:

“Erdoğan, belli ki seçimleri kazanmak için “gönül belediyeciliği”ni olmazsa olmaz şart olarak görüyor hem de kibir ve büyüklenme nedeniyle o noktada bir eksiklik hissediyor.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri