Ana SayfaTürkiyeAbdullah Başcı'dan Bartın çıkarması!

Abdullah Başcı’dan Bartın çıkarması!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı, Bartın'da katıldığı Ulus İlçe Kongresinin ardından esnaf ve vatandaşla bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, Bartın’da katıldığı Ulus İlçe Kongresinin ardından esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

Başcı’ya ziyaretleri sırasında Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Merkez İlçe Başkanı Erdem Bensiz, Ulus İlçe Başkanı Sadun Gültepe, Kozcağız Belde Başkanı Emrullah Zor, İl Kadın Kolları Başkanı Dilara Alp ile Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Taşkın eşlik etti.

Esnafın deyimi yerindeyse kan ağladığını belirten Başcı, “Pazarcılarımızla, esnafımızla ve vatandaşlarımızla Bartın’da bir araya geldik. Vatandaşlarımızın zorlu ekonomik koşullar altında daha fazla dayanacak takati kalmamış, bunu sahada çok net gözlemliyoruz” derken, “Gelecek Partisi olarak sahada aldığımız tepkiler çok önemli. Milletimizin partimize ve hocamıza büyük bir teveccühü var. Bartın, inşallah Gelecek Partisi’nin en yüksek oy aldığı illerden birisi olacak. Bunu çok net bir şekilde gördük” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri