Ana SayfaTürkiyeAbdullah Başcı'dan AK Parti'ye Sedat Peker sorusu

Abdullah Başcı’dan AK Parti’ye Sedat Peker sorusu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, Mavi Medya’nın YouTube yayınında Sedat Peker’in iddiaları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Başcı, “Vatandaşın kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi için bir soruşturma açılmalıydı. Ama üstünü örttüler” diye konuştu.

Abdullah Başcı: Sedat Peker yaptıkları her şeyi kayıt altına almış

Bunu ben söylemiyorum. Sedat Peker denen bir vatandaş. Türkiye’de hükümetle beraber çalıştıkları dönemde neler yaptıklarını anlatmaya başladı. Sedat Peker bunlarla beraber yaptıkları her şeyi kayıt altına almış. 

Venezuela’dan gelen kokain

İzmir limanına kokain gelmiş 3.8 ton ağırlığında. Bu Venezuela’dan geliyor. Sonra da nereye gittiği belli değil. Arkasından da şu ifadeyi kullanıyor Sedat Peker. Binali Yıldırım’ın oğlu Venezuela’ya yeni yol haritasını çizmek için gitti.

Binali Yıldırım ‘Benim oğlum o ülkeye kit götürmek için gitti’ açıklaması yaptı. O kadar uzağa gideceğine bin kilometre etrafımızda yardıma ihtiyacı olan çok sayıda ülke var. Venezuela’ya neden gidiyorsunuz.

Sedat Peker’in konuşmalarından sonra ne yapılması gerekiyordu? Ülkemizde böyle bir sıkıntı mı var? Vatandaşlarımızın kafasındaki soru işaretlerini gidermek için bir soruşturma açılmalıydı. Ama üstü kapatıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri