Ana SayfaTürkiyeAbdullah Başcı'dan Süleyman Soylu'ya: Allah diyerek kendini bu işten sıyıramazsın

Abdullah Başcı’dan Süleyman Soylu’ya: Allah diyerek kendini bu işten sıyıramazsın

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, Mavi Medya’nın YouTube yayınına konuk oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘nas’ çıkışını ve Süleyman Soylu’nun “Biz yapmıyoruz Allah yaptırıyor” sözlerini eleştiren Başcı, ülkenin bir inatla yönetildiğini söyledi.

Gelecek Partisi Genle Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı’nın o açıklamaları…

Başçı’dan Erdoğan’a: 19 yıldır neredeydin?

Neden yetkili kişiler işin başına gelemiyor. Bir inat uğruna gidiyor Türkiye. Maalesef Cumhurbaşkanı hala inat ediyor. Enflasyonu düşüreceğim diyor, nas diyor. Bu kelimeyi duyunca ben de şaşırdım. İnancı gereği haramı, helali bilen biri olduğunu anlatmaya çalışıyor ama 19 yıl neredeydiniz. Nas yeni mi aklınıza geldi? İktidara geldiğinizde sıfırlasaydınız, ona göre devam etseydiniz.

Bu işten sıyıramazsın

Arkasından da İçişleri Bakanı çıkıp “Allah bunları bize yaptırıyor” diyor. Allah sana kötü işler yaptırmaz. Sen beceriksiz olur da işi bilmezsen kendini sıyırmaya çalışırsın. Ama kendini bu işlerden sıyıramazsın.

İşadamları yarından ümitsiz

Beylikdüzü’nde işadamlarını ziyaret ettim. Yarından ümitlerini kesmişler. Küçük esnaf tamamen bitmiş. Orta sınıf çok zor durumda. İşadamları bile yarınını göremiyor. Bunu bizzat kendi gözlerimle gördüm. Ancak iktidar hala pembe tablolar çizmeye çalışıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri