Ana SayfaTürkiyeAbdullah Başcı'dan tokat gibi yanıt: Kim Davutoğlu'nun videosunu kesip çarpıttıysa kripto FETÖ...

Abdullah Başcı’dan tokat gibi yanıt: Kim Davutoğlu’nun videosunu kesip çarpıttıysa kripto FETÖ oradadır

Dün AK Parti’nin Pelikancı medyası tarafından elden ele dolaştırılan Davutoğlu videosunun kırpılmamış, kesilmemiş gerçek hali yayınlandı. FETÖ taktikleriyle Davutoğlu’na operasyon çeken Pelikan medyasına seslenen Abdullah Başcı, “Kim Davutoğlu’nun videosunu kesip çarpıttıysa kripto FETÖ oradadır” dedi.

Ufuk Karcı asıl videoyu yayınladı

İftira dolu çarpıtılmış haberlerle Serhat Albayrak medyası Davutoğlu’na itibar suikastleri düzenlemeye devam ediyor. Dün Kayseri’de bir vatandaşla Davutoğlu arasında geçen diyaloğu “Sen arkadaşlarına ihanet ettin” başlığıyla servis eden AK Parti medyasına gerçek videoyla yanıt geldi. Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nun basın müşaviri Ufuk Karcı’nın yayınladığı video büyük ses getirirken, AK Parti medyasının iftira ve yalanla örülü maskesi bir kez daha düşürüldü.

Ufuk Karcı videoyu şu notlarla paylaştı:

Filmin adı; nasıl başladı bak nasıl bitti. İzleyici kitlesi; çarpıtılmış iftira dolu haberleri ile milleti zehirlemeye çalışan çapsız bir güruh. Amaç; Sayın Ahmet Davutoğlu sevgisinin, vatandaştaki yerinin görülmesi. Güzel seyirler…

Abdullah Başcı: Kim Davutoğlu’nun videosunu kesip çarpıttıysa kripto FETÖ oradadır

Davutoğlu’na itibar suikasti için sıraya giren Pelikan medyasına bir yanıt da Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı’dan geldi. FETÖ taktikleriyle Ahmet Davutoğlu’na kumpas kurulmaya çalışıldığını belirten Abdullah Başcı, “Pelikancı medya ve onun yardakçıları FETÖ’nün mirasına konmuş. Ne zamandan beri söylüyoruz. Kim Davutoğlu’nun videosunu kesip, çarpıtıp yayınladıysa kripto FETÖ oradadır. Bu kadar net” sözleriyle büyük gündem yarattı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri