Ana SayfaTürkiyeSelçuk Özdağ'a saldıran ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren: Erdoğan günümüzün 3. Abdülhamid’i...

Selçuk Özdağ’a saldıran ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren: Erdoğan günümüzün 3. Abdülhamid’i 2. Abdülhamid’i biz indirdik üçüncüsünü de biz indireceğiz inşallah

Selçuk Özdağ’a saldıran isimlerden biri olan ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren, Cumhurbaşkanı Erdoğan için skandal ifadeler kullandı.

Selçuk Özdağ’a sopayla saldıran isimlerden biri olan Abdurrahman Gülseren’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da da hedef alan skandal sözleri ortaya çıktı. “Erdoğan’ı da biz indireceğiz” diyen ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren’in sözleri kamuoyunda büyük rahatsızlık yarattı.

Terakki Mecmua Sohbetleri İttihat Terakki ve Milliyetçilik başlığıyla YouTube’da arkadaşıyla yaklaşık 45 dakika uzunluğunda bir video çeken Abdurrahman Gülseren, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili şu skandal sözleri sarf ediyor:

“Erdoğan günümüzün 3. Abdülhamid’i 2. Abdülhamid’i biz indirdik üçüncüsünü de biz indireceğiz inşallah. Erdoğan kendine Abdülhamid’i rehber alan bir adam. Biz de Erdoğan’a karşı ittihatçıları rehber alan bir adamız.”

Abdurrahman Gülseren gözaltında

Selçuk Özdağ’a saldıran kalabalık gruptan yer alan Abdurrahman Gülseren, şu an gözaltında bulunuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri