Ana SayfaTürkiyeAcıbadem Taksim Berfin Özek'in ameliyat masraflarını karşılayacak

Acıbadem Taksim Berfin Özek’in ameliyat masraflarını karşılayacak

Haftalardır Türkiye’nin gündemindeki yerini koruyan Berfin Özek olayında mutlu sona ulaşıldı. Haftalardır sevgilisinin yüzüne kezza atarak yaraladığı Berfin Özek’in ameliyatı için 500 bin liraya ihtiyaç duyulduğu konuşulmaktaydı. Acıbadem Taksim Hastanesi Berfin Özek’in bütün ameliyat masraflarını karşılayacağını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı’nın girişimiyle Acıbadem Taksim Hastanesi bütün tedaviyi üstlenecek. Berfin Özek’in başından beri ameliyatı yapmasını istediği doktor Mehmet Mutaf da ameliyatı yapacak. Berfin Özek’i bir buçuk yılda 5 ameliyat bekliyor.

Acıbadem Taksim Hastanesi’nden Berfin Özek’e müjde

Berfin Özek için sevindirici haber bugün geldi. Hürriyet’ten Ayşe Arman, doktor Mehmet Mutaf ve Acıbadem Taksim Hastanesi’nin Berfin Özek’i ücretsiz ameliyat edeceğini duyurdu.

Yüzüne kezzap dökülerek Berfin Özek’in bütün ameliyat masrafları Taksim Acıbadem Hastanesi ve doktor Mehmet Mutaf tarafından karşılanacak.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, “OLEEEEEEY! MÜJDELER OLSUN! Yüzüne kezzap dökülen Berfin, istediği doktora ücretsiz ameliyat olabilecek!” başlıklı bir haberle müjdeli haberi veren duyurdu.

Hatay’da dershaneden çıkıp evine giderken sevgilisinin kezzaplı saldırısına uğrayan 19 yaşındaki Berfin Özek estetik ameliyat olabilmek için ameliyat olmayı bekliyordu. Sağ gözünü kaybeden Berfin Özek’in ameliyatı için 500 bin liraya yakın bir para gerekiyordu.

Daha önce Instagram fenomeni Selin Ciğerci ameliyatın 100 bin lirasını karşılayacağını açıklamıştı. 

Yine daha önce ünlü iş adamı Sadettin Saran’ın da Berfin Özek’e yardım elini uzatacağı duyulmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz