Ana SayfaMagazinAcun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi'nde bölüm mü açtı? Acunmedya Akademi açıldı

Acun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi’nde bölüm mü açtı? Acunmedya Akademi açıldı

Acun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi'nde bölüm mü açtı? Acunmedya Akademi açıldı! Acun Ilıcalı, eğitim girişimi Acunmedya Akademi'yi kurdu. Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte ‘olağanüstü bir başarma platformu’ kurmaya karar verdiklerini belirtti. Detaylar haberimizde!

Acun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi’nde bölüm mü açtı? Acunmedya Akademi açıldı! Acun Ilıcalı, eğitim girişimi Acunmedya Akademi’yi kurdu. Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte ‘olağanüstü bir başarma platformu’ kurmaya karar verdiklerini belirtti. Detaylar haberimizde!

Acun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi’nde bölüm mü açtı

Acunn.com’un haberine göre; Türkiye’nin en yeni ve yenilikçi eğitim girişimi Acunmedya Akademi, 7 Haziran’da Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak’ta eğitime başlıyor. Acunmedya Akademi’de ünlü televizyoncuların, duayen şeflerin, dijital üstatlarının yönetiminde uygulamalı şekilde hayalleriniz gerçek oluyor.

Acunmedya Akademi ile ilgili heyecanını paylaşan Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte ‘olağanüstü bir başarma platformu’ kurmaya karar verdiklerini belirtti.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

‘Dünyaya yön verenler hayalperestlerdir’. Çok sevdiğim ve doğruluğuna çok inandığım bir sözdür bu. Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir. Ben öyle yaptım. Şimdi siz ‘hayalperestler’in de, hayallerinin peşinden koşabilmesi için Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte olağanüstü bir başarma platformu olacağına inandığımız Acunmedya Akademi’yi kurmaya ve hayata geçirmeye karar verdik. Hayırlı olsun.

ACUNMEDYA AKADEMİ’DE HANGİ BÖLÜMLER VE EĞİTİMLER VAR?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, futbol takımı aldıktan sonra şimdi de eğitim sektörüne girdi. Televizyoncu Nişantaşı Üniversitesi’nde AcunMedya Akademi adında bir bölüm açtığını açıkladı.

TV8 kanalını aldıktan sonra işlerini büyüten Acun Ilıcalı, spor sektörüne atılan ve sonrasında Exxen platformunu izleyicinin beğenisine sunan Acun Ilıcalı, yeni işiyle gündeme geldi. Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi’nde “AcunMedya Akademi” adında bir bölüm açtığını duyurdu. Bölümde ise İleri Televizyonculuk, Profesyonel Aşçılık, Dijital Yayıncılık üzerine eğitimler verilecek.

EĞİTİMLER 7 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Güzel haberi Instagram hesabından veren Acun Ilıcalı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: Acunmedya Akademi 7 Haziran’da Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak İstanbul’da eğitime başlıyor. Acunmedya Akademi’de Televizyon, Gastronomi ve Dijital Bölümleri var. Eğitimler, her yönüyle ve en ince ayrıntılarıyla, uygulamalı olarak sunuluyor. ‘Hayalim İşim Olsun’ diyenler, şimdi hemen AcunmedyaAkademi.com’a girip başvurarak geleceklerine yön verme ve ayrıcalıklı bir dünyaya adım atma imkanını yakalayabilirler. ”

Acunmedya Akademi’de önceden eğitimleri olsun, olmasın, bireylerin seçtikleri bu sektörlerden herhangi birinde tam şekilde hazır hale gelmeleri amaçlanıyor.  Bu nedenle, bilginin ve uygulamanın yenisini, doğrusunu, ilerisini ve geçerlisini sunmak Acunmedya Akademi’nin olmazsa olmaz gördüğü, sıkı sıkıya tutunduğu bir çalışma disiplinidir.

‘Hayalin İşin Olsun’ mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de ‘Televizyon, Gastronomi ve Dijital’ alanlarında uzman televizyoncular, duayen şefler ve dijitalin üstadları eğitim veriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri