Ana SayfaMagazinAcun ılıcalı şaşırtan hamle! Acun Çağla Altunkaya kimin doğum gününe katıldı?

Acun ılıcalı şaşırtan hamle! Acun Çağla Altunkaya kimin doğum gününe katıldı?

Acun ılıcalı şaşırtan hamle! Acun Çağla Altunkaya kimin doğum gününe katıldı? Acun Ilıcalı yeni sevgilisiyle Şeyma Subaşı'nın yeğeninin doğum gününe katıldı. Kızı Melisa ile doğum gününe giden Ilıcalı'nın yanında yeni sevgilisi Çağla Altunkaya'nın da olduğu ortaya çıktı.

Acun ılıcalı şaşırtan hamle! Acun Çağla Altunkaya kimin doğum gününe katıldı? Acun Ilıcalı yeni sevgilisiyle Şeyma Subaşı’nın yeğeninin doğum gününe katıldı. Kızı Melisa ile doğum gününe giden Ilıcalı’nın yanında yeni sevgilisi Çağla Altunkaya’nın da olduğu ortaya çıktı.

Acun ılıcalı şaşırtan hamle

Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra Çağla Altunkaya ile sevgili olan Acun Ilıcalı’dan şaşırttan bir hamle geldi. Mısırlı Mohammed Alsaloussi yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, yeğeninin doğum gününe katılmadı.

Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, kızı Duru’nun doğum gününden kareleri sosyal medya hesabında paylaştı. Şeyma Subaşı’nın katılmadığı doğum gününe Acun Ilıcalı, kızı Melisa ve sevgilisi Çağla Altunkaya ile katıldı.

Acun Çağla Altunkaya kimin doğum gününe katıldı

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde camdan yansıması görülen Çağla Altunkaya’nın  doğum gününe katılması şaşkınlığa sebep oldu. Yeğeninin doğum gününe katılmayan Şeyma Subaşı eleştirilerin hedefi oldu.

Şeyma Subaşı, yeğeni Duru’nun 8. yaş günününden kareleri paylaşarak kutlamakla yetindi. Şeyma Subaşı, yeğeni Duru, ablası Kübra Açıl, eniştesi, Acun Ilıcalı ve kızı Melisa’nın birlikte çektikleri fotoğraf ile paylaşımda bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri