Ana SayfaMagazinAcun sevgilisinin doğum gününü kutladı! Çağla Altunkaya doğum gününde Şeyma Subaşı detayı!

Acun sevgilisinin doğum gününü kutladı! Çağla Altunkaya doğum gününde Şeyma Subaşı detayı!

Acun ılıcalı sevgilisinin doğum gününü kutladı! Çağla Altunkaya doğum gününde Şeyma Subaşı detayı! Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Altunkaya'nın doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı. Sosyal medyada Şeyma Subaşı detayı dikkat çekti.

Acun sevgilisinin doğum gününü kutladı! Çağla Altunkaya doğum gününde Şeyma Subaşı detayı! Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Altunkaya’nın doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı. Sosyal medyada Şeyma Subaşı detayı dikkat çekti.

Acun ılıcalı sevgilisinin doğum gününü kutladı

Şeyma Subaşı’yla evliliğini bitiren Acun ılıcalı Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Altunkaya’nın 22. yaşını instagram hesabından romantik bir paylaşımla kutladı.

Çağla Altunkaya ile mutlu bir pozlarını paylaşan Acun Ilıcalı,”Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelerin olsun. Güzel kalbin bana mutluluk vermeye devam etsin” sözleriyle Çağla Altunkaya’nın doğum gününü kutladı.

 

Çağla Altunkaya doğum gününde Şeyma Subaşı detayı

Çağla Altunkaya ve Şeyma Subaşı’nın doğum günlerinin aynı gün olması sosyal medyada çok konuşulan konular arasında yer aldı. Çağla Altunkaya sosyal medya kullanıcıları tarafından sık sık Şeyma Subaşı’na benzetiliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri