Ana SayfaTürkiyeAcun ücretsiz bilgisayar formu! Başvuru formu nasıl alınır?

Acun ücretsiz bilgisayar formu! Başvuru formu nasıl alınır?

Acun bedava bilgisayar başvuru nasıl yapılır? Acun Ilıcalı’nın dağıttığı bedava bilgisayar başvurusu formu nasıl alınır? Eylül ayına Acun Ilıcalı’nın muhtaç ailelere bedava bilgisayar dağıtmak için düzenlediği kampanya damga vurdu. Acun bedava bilgisayar başvurusu nasıl yapılır?

Herkes başvuru formunu merak ediyor

Acun Ilıcalı bedava bilgisayar başvuru formu! Acun Ilıcalı Haydi Şimdi dizüstü bilgisayar kampanyası vatandaşlar ve öğrenciler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Acun Ilıcalı ücretsiz tablet bilgisayar ne zaman dağıtılacak büyük merak konusu.

Türkiye’nin en ünlü televizyoncusu Acun Ilıcalı tarafından ‘Haydi Şimdi’ sloganıyla uzaktan eğitim için bedava bilgisayar kampanyasına başarıya ulaştı. Acun bilgisayarsız ev kalmaması için bedava bilgisayar kampanyasını başlattı.

Acun bedava bilgisayar başvuru nasıl yapılır?

Acun Ilıcalı ücretsiz bilgisayar tablet başvurusu için açıklama yapacak. Bu duyuru merakla bekleniyor. Hatırlanacağı gibi Acun Ilıcalı, “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8’de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım” demişti.,

Acun bedava bilgisayar başvuru nasıl yapılır? Acun Ilıcalı’nın dağıttığı bedava bilgisayar başvurusu formu nasıl alınır? Eylül ayına Acun Ilıcalı’nın muhtaç ailelere bedava bilgisayar dağıtmak için düzenlediği kampanya damga vurdu.

Bedava bilgisayar ve tablet için başvuru açıldığı anda bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Takipte kalın.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri