Ana SayfaSporAcun'dan Fenerbahçe'ye 1907 forma ve TV8'in bütün reklam geliri

Acun’dan Fenerbahçe’ye 1907 forma ve TV8’in bütün reklam geliri

Acun Ilıcalı Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı? Fener Ol kampanyasında Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe’ye 1907 forma ve TV8’in bütün reklam geliri.

Acun Ilıcalı Fenerbahçe’ye yaptığı bağışı açıkladı. Acun Ilıcalı Fenerbahçe’nin ye bağış için tanesi 300 lira olan formalardan 1907 tane satın alacağını açıkladı. Bununla da kalmadı Acun Ilıcalı, 13 Mayıs Pazartesi günü TV8’de yayınlanan bütün reklamların gelirini Fenerbahçe’ye bağışladığını duyurdu.

Acun’dan Fenerbahçe’ye büyük bağış

TV8’in patronu, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı dün olduğu gibi bugün de Fenerbahçe için kamera karşısındaydı. Beyazıt Öztürk ile birlikte TV8 ekranlarında Fener Ol kampanyasında takımına destek olan Acun Ilıcalı bağışını da yaptı.

Acun Ilıcalı Fenerbahçe için sembolik sayı 1907 forma satın aldı. Acun Ilıcalı Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanan bütün reklamların gelirini de Fenerbahçe’ye bağışlayacağını söyledi.

Ünlüler ekranlardaydı

Fenerbahçe’nin TV8’den naklen yayınlanan Fener Ol WinWin kampanyasına bu akşam Eser Yenenler, İbrahim Kutluay, Hakan Ural ve Murat Dalkılıç da katıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz