Adana’nın Yüreğir ilçesinde Kerim Kırat 5 yaşındaki oğlu Z.K. tarafından kazara tabancayla vurularak öldü. Kerim Kırat’ın oğlunu sürekli tabancayla oynattığı belirlendi. Kırat’ın sosyal medya hesabında da oğlunun havalı tüfekle ateş ettiği ana ait görüntülere ulaşıldı.

Silahı almaya çalışırken vuruldu

Adana’da meydana gelen olayda, emekli uzman çavuş olan belediye çalışanı Kerim Kırat, işten geldikten sonra tabancasını sehpanın üzerine bıraktı. Kırat  yemek yemeye başlarken 5 yaşındaki oğlu Z.K. odaya gelerek tabancayla oynamaya başladı. Oğlunun elinden silahı almaya çalışınca silah ateş aldı ve Kerim Kırat vuruldu.

Silah sesini duyan komşuların polisi araması üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Kırat, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Daha sonra yoğun bakıma alınan eski uzman çavuş tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından soruşturma başlatıldı. polis, Kırat’ın oğlunu sürekli tabancayla oynattığını belirledi. Kırat’ın sosyal medya hesabında da oğluna havalı tüfekle ateş ettirdiği ana ait görüntülere ulaşıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here