Ana SayfaMagazinAdı Demet Özdemir ile anılan Barış Taylan Demirige kimdir? Sevgililer mi?

Adı Demet Özdemir ile anılan Barış Taylan Demirige kimdir? Sevgililer mi?

Demet Özdemir'in sevgilisi mi Barış Taylan Demirige kimdir? Adı Demet Özdemir ile anılan Demet Özdemir ile Barış Taylan Demirige kimdir?

Demet Özdemir’in sevgilisi mi Barış Taylan Demirige kimdir? Adı Demet Özdemir ile anılan Demet Özdemir ile Barış Taylan Demirige kimdir? Bir YouTuber olan Barış Taylan Demirige Linkedin sayfasında kendini bir influencer olarak tanımlıyor.

Ünlü magazinci Bilal Özcan “İşte Demet Özdemir’in yeni arkadaşı” diye paylaştı. Oyuncu Demet Özdemir Barış Taylan Demirige ile sevgili mi oldu yoksa bu sadece sosyal arkadaşlık mı? Adı Demet Özdemir ile anılan Barış Taylan Demirige kimdir?

Barış Taylan Demirige kimdir?

Demet Özdemir 3 haftadır neredeyse hergün oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, sevgilisi Hande Ünal ve Barış Taylan Demirige isimli bir gençle buluşuyor. Demet Özdemir’i bu kişiyle tanıştıran onlar.

Özdemir’le Demirige bu buluşmalarda hep yan yana. Birbirlerini takibe de aldılar. Çoğunlukla geç saatlere kadar evlerinin bahçesinde oturuyor, bazı akşamlar da mangal yapıyorlar.

Bazı fanlara göre onlar sevgili. Bana sormayın. Bana, Nisa ile Barış’ı, Hande ile Kerem’i sorun varım. Ama Demet’i sormayın, yokum.

Barış Taylan Demirige’nin adı daha önce de sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan ile anılmıştı.

Ayrılıkları hakkında hazırlanan video ile şu şekilde.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri