Ana SayfaMagazinAdım Başı Kafe konusu ne? Adım Başı Kafe oyuncuları kim, ne zaman...

Adım Başı Kafe konusu ne? Adım Başı Kafe oyuncuları kim, ne zaman yayınlanacak

Adım Başı Kafe konusu ne? Adım Başı Kafe oyuncuları kim, ne zaman yayınlanacak? Exxen'de yayınlanacağı konuşulan Adım Başı Kafe dizisinin çekimleri tamamlandı. Dizinin konusu ve yayın tarihi oldukça merak ediliyor. İşte cevabı!

Adım Başı Kafe konusu ne? Adım Başı Kafe oyuncuları kim, ne zaman yayınlanacak? Exxen’de yayınlanacağı konuşulan Adım Başı Kafe dizisinin çekimleri tamamlandı. Dizinin konusu ve yayın tarihi oldukça merak ediliyor. İşte cevabı!

Adım Başı Kafe konusu ne

Benim Adım Melek ve Elimi Bırakma gibi dizilerin yapımcısı Üs Yapım’dan yeni bir proje daha geliyor. Exxen’de yayınlanacağı konuşulan Adım Başı Kafe oldukça merak ediliyor. Ebru Aydemir ve Erdal Şahin’in kaleme aldığı dizinin çekimleri tamamandı. Adım Başı Kafe oyuncuları Emrah Kaman ile Zeynep Çamcı olacak.

İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizilerin yönetmeni Selçuk Aydemir bu dizi için de kolları sıvadı. Exxen’de yayınlanacak olan dizinin Nisan ayı içinde sete çıkması planlanırken dizinin çekimleri tamamlandı.

Adım Başı Kafe Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Exxen’de yayınlanacağı konuşulan Adım Başı Kafe dizisinin çekimleri tamamlandı. Mayıs ayı boyunca çekimleri devam edecek diye planlanan dizinin çekimleri tamamlandı ve haziran gibi yayınlanmaya başlayacak diye tahmin ediliyor.

Adım Başı Kafe Dizisinin Konusu Nedir?

Adım Başı Kafe Dizisi son dönemde her merkezde sıkça açılan kafelere gönderme yapmak ve onları tiye almak için hazırlanan bir dizi görünümünde olacak. Adım Başı Kafe, kafelerde dert ortaklığına dönen hayatın için kesitleri konu edinecek.

Adım Başı Kafe Oyuncuları

Emrah Kaman

Son olarak Aile Şirketi isimli dijital dizi de büyük başarı gösteren Emrah Kaman şimdi de Adım Başı Kafe dizisinde başrolde yer alacak. 10 Ekim 1985 Sivas doğumlu olan Emrah Kaman 36 yaşındadır. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi alan Emrah Kaman ilk ekran deneyimini Hanımın Çiftliği dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra Kardeş Payı dizisi ve Kaçma Birader filmi ile komedinin aranan isimlerinden biri olmuştur.

Zeynep Çamcı

2020 de Terapist dizisi ile dijitalin sevilen simalarından olmayı başaran Zeynep Çamcı e Adım Başı Kafe dizisinin kadın başrolü olacak. 11 Aralık 1986 Muğla doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon mezunudur. Şahan Gökbakar tarafından keşfedilmiş ve Recep İvedik 2 ve Recep İvedik 3 de yer alan Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor, Leyla ile Mecnun ve Emir’in Yolu dizilerinde çıkış yakalamıştır. Zeynep Çamcı 1.62 metre boyunda ve  55 kg ağırlığındadır.

Burak Serdar Şanal

Burak Serdar Şanal 28 Ağustos 1988 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Maltepe Üniversitesinde drama mezunu olan Burak Serdar Şanal Küçük Kadınlar, Dinle Sevgili ve Avrupa Avrupa dizileri ile dikkat çekmiştir. Burak Serdar Şanal son dönemde Rüzgarın Kalbi dizisinde ve Kimse Bilmez dizilerinde önemli rollerde yer almıştır.

Şenay Gürler

Son olarak Çukur dizisinde Meliha karakteri ile yer alan Şenay Gürler 28 Haziran 1966 İzmir doğumludur ve 55 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü mezunu olan Şenay Gürler daha önce Kaygısızlar, Acemi Cadı, Avrupa Yakası, İkinci Bahar ve Çılgın Bediş gibi bir çok dizi de yer almıştır. Şenay Gürler son dönemde ise İçerde, Kaçak Gelinler ve Şahsiyet gibi önemli dizilerde yer almıştır.

Burak Satıbol

1979 Bursa doğumlu olan Burak Satıbol  42 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Burak Satıbol Bursa Devlet Tiyatrosunda görev almıştır.  Mahşeri Cümbüş Tiyatrosunda da uzun yıllar çalışan Burak Satıbol Fox Tv ‘de yayınlanan Anında Görüntü Show da yer aldı. Son olarak Star Tv’de İşler Güçler dizisinde daha sonra da Düğün Dernek filminde yer almıştır. Burak Satıbol son olarak  Tozkoparan isimli dizi de yer almıştır.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri