Ana SayfaMagazinAdriana Lima ile Metin Hara neden ayrıldı?

Adriana Lima ile Metin Hara neden ayrıldı?

Eski Victoria’s Secret modeli Adriana Lima ile kişisel gelişimci Metin Hara’nın neden ayrıldığına dair akla yatkın tek bir yanıt olabilir. ‘İyiliğin Bilim Hali’ ve ‘İyiliğin Hareket Hali’ isimli kitapları da bulunan ve insanlara hem iyi hissetmeleri hem de hayata amaçlarına ulaşmaları konusunda yol gösterici konuşmalarıyla tanınan Metin Hara’nın (36) Adriana Lima (37) birlikteliği bazılarına göre başından beri bir projeydi. Buradaki proje kelimesi Metin Hara – Adriana Lima ilişkisinde kilit bir kelime. Ayrılığın nedenine ilişkin teoride önemli bir kaldıraç vazifesi görecek.

Ayşe Arman röportaj

Ayşe Arman’a henüz ilişkilerinin başında bir röportaj vermişti. O röportajda ilişkilerinden bahsederken “Aşk olarak da olacak, başarı olarak da olacak. Ben daha Birleşmiş Milletler’de seminer vereceğim. Bütün dünyanın Paulo Coelho’su olacağım. Binlerce insanın hayatını değiştireceğim.” demişti. Yani Metin Hara, Adriana Lima ile yaşadığı aşktan bahsederken bile kendi kişisel hedeflerini, projelerini anlatmadan edemeyen biriydi. Dolayısıyla ve belki de Adriana Lima bu proje meselelerinden sıkıldı ve Metin Hara ile ilişkisine nokta koydu.

Metin Hara ile Adriana Lima neden ayrıldı?

Neden ayrıldılar?

Adriana Lima hem Metin Hara’yı Instagram’da takipten çıkardı hem de ‘ayrılık’ olarak yorumlanan şu manidar paylaşımı yaptı:  Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil.”

Şimdi Adriana Lima’nın bu sözlerini alın ve Metin Hara – Adriana Lima neden ayrıldı sorusunu yanıtlarken bir kez daha düşünün. Ve bunu işin içine ‘kilit rol oynayacak’ dediğimiz ‘proje’ kelimesini de katarak yapın.  

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz