Ana SayfaTürkiyeAhmet Davutoğlu Caner Sarmaşık'ın ailesiyle görüştü: Kim ne derse desin o bizim...

Ahmet Davutoğlu Caner Sarmaşık’ın ailesiyle görüştü: Kim ne derse desin o bizim için şehittir

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu terhisine kısa bir süre kalan hayatını kaybeden Caner Sarmaşık'ın ailesiyle telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu terhisine kısa bir süre kalan hayatını kaybeden Caner Sarmaşık’ın ailesiyle telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Davutoğlu, şehit Caner Sarmaşık’ın ailesine “Kim ne derse desin o bizim için şehittir” dedi.

Davutoğlu: Caner Sarmaşık bizim için şehittir

Gelecek Partisi Kırklareli İl Başkanı Mehmet Yıldız, Gelecek Partisi Kurucular kurulu üyesi Şenol GÜRKAN ve Gelecek Partisi Kırklareli yöneticileri, 29 nisan günü askerlik görevini yaptığı esnada hayatını kaybeden Caner Sarmaşık’ın ailesini ikamet ettikleri Kırklareli’nin Vize ilçesinde ziyaret etti.

Ziyaret esnasında görüntülü olarak arayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Dav Davutoğlu, acılı aileye baş sağlığı ve desteklerini sundu.

Şehit askerin babası Sadık Sarmaşık ile görüşen Ahmet Davutoğlu şu sözleri dile getirdi:

“Başka bir vesile ile görüşmek isterdik ama böyle acı bir vesile ile oldu. Allah rahmet eylesin, o bizim için şehittir. Kim ne derse desin Peygamber ocağında şehittir. Olayın aydınlanması içinde gerekli talimatları verdim. Şenol bey hukukçu dur ve ülkemizin yetiştirdiği hukukçuların en iyilerindendir. İhtiyaçlarınız ne ise karşılanacak sahipsiz değilsiniz bunu bilin, annesine de çok selamlarımızı söyleyin ailesine de selamlar rabbim sabırlar ihsan eylesin ramazanınız mübarek olsun. Mekanı cennet olsun, ne icap ediyorsa arkadaşlar sizlere yardımcı olacaktır. Görüşmek üzere Allah’a emanet olun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri