Ana SayfaTürkiyeAhmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti

Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanlıklarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret eden Davutoğlu’nun bugünkü durağı Sakarya oldu. Gelecek Partisi liderini, genel başkan yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün yanı sıra il başkanı Ender Serbes, parti yönetim kurulu üyesi Nuray Sağıroğlu, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren il başkanı Serbes, KOVID-19 salgını sebebiyle planladıkları açılışı gerçekleştiremediklerini dile getirirken “Yine de genel başkanımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. İnşallah pandemi süreci tamamen sona erdikten sonra kendisini çok daha coşkulu bir kalabalıkla ağırlayacağız. Sakarya, Gelecek Partisi’nin en önemli merkezlerinden birisi olacak.” dedi.

Genel Başkan Davutoğlu ise Sakarya’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sakarya’da da teşkilatlanma çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Salgın sürecindeki tedbirlerin gevşetilmesiyle birlikte burada da arkadaşlarımız son derece süratli bir çalışma temposunun içine girdiler. Umuyorum ki bir davaya sembol olmuş Sakarya, partimizin de sembol şehirlerinden birisi haline gelecek.” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri