Ana SayfaTürkiyeAhmet Davutoğlu, partisinin Alanya ilçe kongresine katılıyor

Ahmet Davutoğlu, partisinin Alanya ilçe kongresine katılıyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Alanya 1. olağan ilçe kongresine katılacak

Ahmet Davutoğlu, partisinin Alanya 1. olağan kongresi için ilçeye gidiyor. 7 Ağustos Cuma günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek olan ilçe kongresi için Alanya’ya gidecek olan Davutoğlu’na çok sayıda parti genel başkan yardımcısı ile kurucular kurulu üyesinin de eşlik etmesi bekleniyor.

Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, Davutoğlu’nun ilçelerine gelecek olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Sayın Genel Başkanımızı Alanya’da ağırlayacak olmaktan dolayı çok mutluyuz. Kendisini kongrenin bir gün öncesinde de koronavirüs tedbirlerini gözeterek kent girişinde karşılayacağız. Kongremizin şimdiden hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Başkan Tuluk, kişisel Twitter hesabından Ahmet Davutoğlu’nun karşılanacağını da şu sözlerle duyurdu: “Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu 6 Ağustos Perşembe saat 17.00’da Mahmutlar Salı Pazarı alanında Alanya’yla kucaklaşacak ve Alanya Merkezine kadar konvoy eşliğinde vatandaşı selamlayacak. Tüm halkımız davetlidir.”

Kongreler devam ediyor!

Gelecek Partisi, pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte kongre sürecini Haziran ayında başlatmış ve ilk ilçe kongresini Ardahan’ın Merkez ilçesinde gerçekleştirmişti. Yaklaşık bir buçuk aylık süreçte doksana yakın ilçe kongresini tamamlayan parti, Ardahan ve Şanlıurfa il kongrelerini de yaparak toplamda iki il kongresini bitirmiş oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri