Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün Pelikan beyinli Saray trollerini bombaladı

Feramuz Üstün Pelikan beyinli Saray trollerini bombaladı

Görevden alınan belediye başkanları tartışmasında, Duruş kitabı üzerinden Ahmet Davutoğlu ile dalga geçmeye çalışan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı, hukukçu Mustafa Akış’a yanıt Feramuz Üstün’den geldi. Mustafa Akış ise düşük profilli, düşük ahlaklı eleştirileriyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

Mustafa Akış, belediye başkanlarının görevden alınmasına hukuki gerekçelerle karşı çıkan Ahmet Davutoğlu’na, “Duruş” mu dediniz? Güldürmeyin Allah Aşkına diyerek” düşük profilli, düşük ahlaklı bir eleştiri getirdi.

Ahmet Davutoğlu’na yakın isimlerden Feramuz Üstün, geçmişte AK Parti Konya Milletvekilliği de yapmış olan Mustafa Akış’a “Duruş, hoşuna gitmese de doğru olduğuna inandığın karşısında aldığın tavırdır. Mesela Yönetim Kurulu üyesi olduğun TRT’de terörist başının mektubu okunurken ve başka bir terörist Osman Öcalan’ın röportajı karşındaki tavrındır sana ait duruş” diyerek karşılık verdi.

Kaderin cilvesine bakın ki aynı Mustafa Akış, 2013 yılında gururla Ahmet Davutoğlu’nun “Yalnız durmak yanlış durmaktan iyidir” sözünü paylaşmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz