Ana SayfaTürkiyeAhmet Davutoğlu'ndan Mansur Yavaş'a 6 milyon tek yürek kampanyası için destek telefonu

Ahmet Davutoğlu’ndan Mansur Yavaş’a 6 milyon tek yürek kampanyası için destek telefonu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ı telefonla arayarak sürece ilişkin desteğini iletti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Dayanışma İçin 6 Milyon Tek Yürek kampanyasına destek veren Gelecek Partisi, kampanyaya 500 koli gıda paketi ile destek vereceğini açıklamıştı. Açıklamayı Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün Twitter hesabından “Gün dayanışma günü, gün birlik beraberlik günü. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş’ı başlattığı #6milyontekyürek kampanyası dolayısıyla tebrik ediyor ve Gelecek Partisi olarak 500 koli gıda yardımıyla “Biz de varız” diyoruz. @mansuryavas06 ifadeleriyle duyurmuştu.

Bunun ardından Gelecek Partisi resmi internet sitesinden bir açıklama yayımlanarak Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun Mansur Yavaş ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği kaydedildi. Açıklamada, “Genel Başkan Ahmet Davutoğlu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı telefonla arayarak başlatılan kampanyadan dolayı tebrik etti. Davutoğlu, “Gün partiler, siyaset üstü davranışlar gerektiren ve omuz omuza, olunmasını hatırlatan bir gündür. O sebeple, teşkilatlarımız ile başlattığınız bu anlamlı kampanyaya sonuna kadar destek vereceğiz” dedi. Yavaş ise, Gelecek Partisi’nin desteğinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na destek telefonu için de ayrıca teşekkür etti.” ifadelerine yer verildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri