Ana SayfaTürkiyeAhmet Davutoğlu’nu Pelikancıları niye eleştirdin, trol çeteleriyle niye savaştın diye ihraç etmişler!...

Ahmet Davutoğlu’nu Pelikancıları niye eleştirdin, trol çeteleriyle niye savaştın diye ihraç etmişler! İşte AK Parti’nin ihraç metni-1

AK Parti’nin Ahmet Davutoğlu’na gönderdiği ihraç metni bugün kendisine ulaştı. Davutoğlu ihraç bildirisinde Pelikan ve troller maddesi oldukça dikkat çekici.

AK Parti bugün Ahmet Davutoğlu’na ihraç bildiriminde bulundu. İhraç metninde göze çarpan detaylardan biri Pelikancılar. Ahmet Davutoğlu Elazığ’daki konuşmasında trol çetelerinin AK Parti’ye büyük zararlar verdiğini dile getirmişti.

Davutoğlu’nun trol çeteleri ve Pelikancılar hakkındaki sözleri AK Parti için bir ihraç gerekçesiyle sayıldı. İşte Davutoğlu’na gönderilen ihraç metninde yer alan o madde

“Devlet makamını bir takım trol çetelerinin tuzaklarına mahkum edenlere karşı 3 yıl sustuk. Eğer işler iyi gitmiş olsaydı kıyamete kadar susardık.”

“Ak Parti bir takım trol örgütlerinin etkisi altına girmişse soru sorması gereken biz, cevap vermesi gereken partiyi bu gruplara teslim edenlerdir.”

“Kimse ümmeti tekeline alamaz. Kimse bu ümmet benim partimin tekelindedir diyemez. Ümmetten kastedilen yalılarda oturup Türkiye’yi dizayn etmeye çalışanlarsa biz o topluluktan değiliz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz