Ana SayfaTürkiyeAhmet Ercanlar Hürriyet'ten ayrıldı

Ahmet Ercanlar Hürriyet’ten ayrıldı

Ahmet Ercanlar Fenerbahçe muhabiri olarak yıllardır çalıştığı Hürriyet’ten ayrıldı. Ahmet Ercanlar radyo programının ardından ayrılığını attığı tweet ile de doğruladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet’ten neden ayrıldı?

Ahmet Ercanlar Demirören Medya’ya ait Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı? Ayrılığın nedeni Fenerbahçe ve Ali Koç hakkında attığı tweetler mi?

Ahmet Ercanlar Hürriyet’ten neden ayrıldığını takipçilerine ve kamuoyuna attığı tweetler vasıtasıyla anlattı. Ercanlar, Hürriyet’te özgürlüğüne müdahale edildiğini hissettini, ve gazeteyle bağlarının kopmaya başladığını söyledi.

Ahmet Ercanlar insan kaynaklarında önüne Fenerbahçe ve Ali Koç ile ilgili attığı tweet’lerin önüne konduğunu söyledi.

Radyo programında da ayrıldığını açıklamıştı

Ercanlar, Twitter’da hakemler hakkında eleştirilerde bulunduğu için ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç lehine paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle görevinden ayrıldığını belirtti. Demirören Medya’ya ait Hürriyet Gazetesi’nde Fenerbahçe muhabirliği yapan Ahmet Ercanlar, katıldığı radyo programında görevinden ayrıldığını açıkladı.

Ahmet Ercanlar, sosyal medya hesabından hakemleri eleştirdiği ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç lehine yaptığı paylaşımlar nedeniyle savunmasının istendiğini söylerken, yaşananlar nedeniyle gazeteden ayrılma zamanının geldiğini ifade etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz