Ana SayfaTürkiyeAhmet Hakan Cem Küçük kavgası yeniden gündem oldu! Sonunda maaşını dolarla almaya...

Ahmet Hakan Cem Küçük kavgası yeniden gündem oldu! Sonunda maaşını dolarla almaya başladı!

Ahmet Hakan Cem Küçük kavgası yeniden gündem oldu! Twitter'da yapılan yorumlarda Ahmet Hakan için "Sonunda maaşını dolarla almaya başladı" denildi.

Ahmet Hakan’ın Berat Albayrak hakkında söyledikleri onu yeniden twitter gündeminin baş köşesine çıkardı. Yüzlerce kullanıcı bir yıl önce yaşanan Ahmet Hakan Cem Küçük kavgasına atıfta bulundu. Ahmet Hakan Karadeniz’de bulunan doğalgazın mimarı olarak Berat Albayrak’ı gösterince kıyamet koptu.

Ahmet Hakan dolarla maaş almaya baladı

CNN Türk’te katıldığı Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlayan Albayrak, Ahmet Hakan’ın “Dolar yükselince telaşlanıyorum, kur yükselince telaşlanıyorum, ‘eyvah’ diyorum her şey pahalanacak, ülkemizin ekonomisi kötüye gidecek. Endişelenmeli miyiz?” sorusunu “Birincisi şunu sorayım size, dolarla mı maaş alıyorsunuz, dolar borcunuz mu var, dolarla bir işiniz var mı” diye yanıtladı.

Şimdi Berat Albayrak yazısının ardından sosyal medya kullanıcıları bu diyaloğa göndermede bulunuyor: Ahmet Hakan dolarla maaş almaya başlamış.

Cem Küçük – Ahmet Hakan kavgasında ne olmuştu?

TCem Küçük geçne yıl Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan‘ı adı Çiftlik Bank skandalıyla duyulan Mehmet Aydın’a benzetmişti. Ancak bu yazı yayından kaldırılmıştı. Şu ifadeler kaldırılarak yazı yeniden yayına alınmıştı:

“Ben sana bizim taraftansın demedim. Bizim taraftan değilsin ama sen bizim tarafın köpeğisin. Eskiden Aydın Doğan’ın köpeğiydin, şimdi ise bizim köpeğimizsin. Sahibin değişiyor ama her devir sen bir köpeksin. Biz yat desek yatıyorsun. Kalk desek kalkıyorsun. Havla dediğimizde işte Ekrem İmamoğlu’na yaptırdığımız gibi havlıyorsun”

Cem Küçük’ün Ahmet Hakan için kullandığı o hakaretamiz ifadeler, Hürriyet Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın Berat Albayrak hakkındaki sözlerinin ardından yeniden gündem oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri