Ana SayfaTürkiyeAhmet Misbah Demircan'ın amcası Sultan Demircan'ın hayatı film oluyor

Ahmet Misbah Demircan’ın amcası Sultan Demircan’ın hayatı film oluyor

Ünlü senarist ve film yapımcısı Hasan Kaçan Kasımpaşa’dan arkadaşı Ahmet Misbah Demircan’ın amcası Sultan Demircan’ın hayatını filme alıyor. İlahiyatçı Ali Rıza Demircan’ın oğlu olan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, amcası ünlü kabadayı Sultan Demircan hakkında Hasan Kaçan’a bol bol anekdot anlatıyor.

Fenerbahçe’ye kaçırılma hikayesiyle ünlenen ve Dede Sultan olarak bilinen Sultan Demircan’ın hayatı Hasan Kaçan’ın kalemiyle senaryolaştırılıp filme çekilecek.

Hasan Kaçan Ahmet Misbah Demircan’ın amcası Sultan Demircan’ın hayatını sinemaya uyarlayacağı bilgisini attığı tweet ile duyurdu.

Demircan ailesi her bakımdan ilgi çekici

Geçen hafta hem Cumhurbaşkanı Erdoğan hem de ilahiyatçı Ömer Tuğrul İnançer’i ofisinde ziyaret etmişti. Bu ziyaretin sebebi, eksik parçaları birleştirince anlam kazanmaya başlıyor.

Kasımpaşalı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultan Demircan’ın hayatını filme alan Hasan Kaçan’a bazı anekdotlar anlatmış olabilir.

Eğer Hasan Kaçan sizin de ilgiyle takip ettiğiniz ve hakkında haberler okumaktan keyif aldığınız bir kişiyse Hasan Kaçan hakkındaki bir başka habere göz atabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz