Ana SayfaMagazinAhmet Rıfat Şungar evlendi mi? Esra Gülmen kimdir

Ahmet Rıfat Şungar evlendi mi? Esra Gülmen kimdir

Ahmet Rıfat Şungar evlendi mi? Esra Gülmen kimdir? Başarılı oyuncu Ahmet Rıfat Şungar dün grafik tasarımcısı Esra Gülmen ile evlendi. Çiftin nikahı Büyükada'da kıyıldı. Detaylar haberimizde.

Ahmet Rıfat Şungar evlendi mi? Esra Gülmen kimdir? Başarılı oyuncu Ahmet Rıfat Şungar dün grafik tasarımcısı Esra Gülmen ile evlendi. Çiftin nikahı Büyükada’da kıyıldı. Detaylar haberimizde.

Ahmet Rıfat Şungar evlendi mi?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Ahmet Rıfat Şungar, kendisi gibi oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan ayrıldıktan sonra aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Esra Gülmen ile nikah masasına oturdu.

Esra Gülmen’in ismi bir süre önce Berrak Tüzünataç’la birlikte hayata geçirdiği projeyle gündeme gelmişti. Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşatan Berrak Tüzünataç, proje kapsamında vücuduna “bla bla” yazısı ile kaplayıp o şekilde poz vermiş ve bu kareler sosyal medyada oldukça konuşulmuştu.

İstanbul Büyükada’da sade bir törenle evlenen çift, nikahtan özel kareleri sosyal medyadan paylaştı. Çiftin instagram paylaşımına takipçileri tarafından tebrik mesajı yağdı.

Esra Gülmen kimdir?

Görsel sanatçı ve tasarımcı olan Esra Gülmen 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Sanatçı bir aileden gelen Esra Gülemen’in annesi ressam, babası Kocaeli eski İl genel Meclis Başkanı, dayısı ise yazardır.

Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi’nde İç Tasarım eğitimi aldıktan sonra aynı fakültede  temel tasarım dersleri verdi. 2 yıl akademik olarak çalıştıktan sonra Almanya’ya taşındı ve yeni kariyerine Ogilvy Frankfurt’ta sanat yönetmeni ve tasarımcı olarak başladı.

Esra, ADC Almanya’nın bir üyesidir ve üst üste dört kez Lürzer’in Arşiv dergisinden dünya çapında en iyi 200 İllüstratöre seçildi.

Sanat eserleri insan psikolojisi ve günlük yaşamın küçük mücadeleleri etrafında gelişir. Esra için sanat pratiği kendi kendine terapi şeklidir. Sanatını birçok grup gösterisinde sergiledi ve şimdiye kadar Amsterdam, Hamburg ve Berlin’de üç solo sergi açtı, ayrıca birçok karma sergiye katıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri