Ana SayfaMagazinAjda Pekkan'ın sevgilisi kim? Bülent Çavuşoğlu Ajda Pekkan'ı neden aldattı? Çift yeniden...

Ajda Pekkan’ın sevgilisi kim? Bülent Çavuşoğlu Ajda Pekkan’ı neden aldattı? Çift yeniden barıştı

Ajda Pekkan’ın sevgilisi kim? Bülent Çavuşoğlu Ajda Pekkan’ı neden aldattı? Çift yeniden barıştı! Pop müziğin adeta efsanesi olan yıldız isim Ajda Pekkan, 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu ile 2020 Şubat’ta ayrılmıştı. Süperstar, ihanetine uğradığı 9 yıllık sevgilisi Bülent Çavuşoğlu’nu affetti. Detaylar haberimizde.

Ajda Pekkan’ın sevgilisi kim?

75 yaşındaki Süperstar Ajda Pekkan, 53 yaşındaki 9 yıllık sevgilisi iş adamı Bülent Çavuşoğlu’nun ihanetine uğramış oldukça da sarsılmıştı. İddialara göre 53 yaşındaki iş adamı, uğruna evliliğini bitirdiği Ajda Pekkan’ı çok yakınındaki bir sarışın kadın ile aldattı. İhanetle sarsılan Ajda Pekkan, tıpkı şarkısında olduğu gibi sevgilisine “Kapı açık, arkanı dön ve çık” resti çekti.

Bu soluklu birliktelik ihanet ile bitince ardından “Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor” diyen 75 yaşındaki Türk pop müziğinin yıldızı, kalbini aşka kapattı.

Bülent Çavuşoğlu’ndan sonra adı Hakan Altun ile adı yan yana gelen Pekkan, bu dedikoduları yalanlamıştı. Ajda Pekkan cephesinden şimdi de yeni bir haber geldi.

Pişman oldu!

Öne sürülen haberlere göre Süperstar’ı kaybettiği için pişman olan 53 yaşındaki iiş adamı Bülent Çavuşoğlu, geçtiğimiz ay Ajda Pekkan’ın gönlünü almak için ilk adımı attı.  Kendisini aldatan 53 yaşındaki iş adamının ‘özür’ jestlerine gönlünü kaptıran 75 yaşındaki efsane, aşka yeni bir şans verme kararı aldı.

İlişkisine yeniden bir şans daha veren ünlü isim Ajda Pekkan, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi ile ikinci baharını yaşamaya başladı. Çift uzun aranın ardından ilk defa Bodrum’da yan yana geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri