Ana SayfaTürkiye"AK Parti artık Erol Olçok'un bile kazandıramayacağı noktada"

"AK Parti artık Erol Olçok'un bile kazandıramayacağı noktada"

Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan, 31 Mart ve 23 Haziran yerel seçimlerini değerlendirdi. Özkan, AK Parti’nin artık Erol Olçok’la bile seçip kazanamayacağı bir noktada olduğunu düşünüyor.

Journo’dan Emrah Temizkan’a açıklama yapan Necati ÖzkanErol Olçok’un yokluğunun AKP kampanyalarını olumsuz etkilediğine dair yorumlara meslektaşı olarak katılıyor musunuz” şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

Erol Olçok hem rakibim hem meslektaşım hem de arkadaşımdı. Öncelikle, Erol Olçok hiçbir şey yapmış olmasa bile iletişimde bir disiplin sağlamıştır. Bu bile çok değerlidir. “Erol Olçok olsaydı İstanbul’u kazanamazdık” gibi bir şey söylemiyorum. Erol Olçok’un bile kazandıramayacağı bir noktadaydı AKP. Erol Olçok, AKP’nin seçim başarılarında zannedildiğinden çok daha önemli bir rol oynamıştır. Bu seçim kampanyasında bahsettiğimiz toptancılık bugünü yönetenlerle ilgili bir durum değil. Erol Olçok da bütün kampanyalarının başından itibaren hep aynı şeyi yapmıştır. Bir slogan bul, bir tane ana mesaj yap, onun yanına Erdoğan’ın fotoğrafını koy, yanına öbürünün fotoğrafını koy. Ancak Erol Olçok, AKP’nin iletişiminin bu kadar pejmürde hâle gelmesini engelleyebilirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz