Ana SayfaTürkiyeAnkara bu analizi konuşuyor! Erdoğan Gelecek ve DEVA Partisi'ni istiyor! Onlarla ittifak...

Ankara bu analizi konuşuyor! Erdoğan Gelecek ve DEVA Partisi’ni istiyor! Onlarla ittifak yapmak istiyor

Ünlü hukukçu Ersan Şen, Halk TV'de katıldığı programda çarpıcı analizler yaptı. Ersan Şen'e göre AK Parti DEVA ve Gelecek Partisi ile ittifak yapmak istiyor.

Ünlü hukukçu Ersan Şen, Halk TV’de katıldığı programda çarpıcı analizler yaptı. Ersan Şen’e göre AK Parti DEVA ve Gelecek Partisi ile ittifak yapmak istiyor.

Ersan Şen: AK Parti DEVA ve Gelecek Partisi’ni istiyor

Saadet Partisi’ni AK Parti istemiyor AK Parti neyi istiyor biliyor musunuz DEVA’yı ve Gelecek Partisi’ni istiyor. Güneydoğu’da güçlenen partiler kim HDP, DEVA ve Gelecek Partisi. Çünkü AK Parti görüyor. Ayak sesleri geliyor. AK Parti’yi korkutmayan iki parti var. Birisi HDP diğeri CHP. Bu partilere yok hükmünde davranıyor. Cumhurbaşkanı çıkıp Akşener’e bir çift söz söylüyor mu duydunuz mu?

İttifak tavanda olmaz tabanda olur. Siz ittifakı halkla yapabilirsiniz. Onun için İstanbul il başkanlığı Saatte partisi tandanslı birine emanet edildi. Saadet Partisi’nin yüzde 2-3 oyunu istemiyor. İstediği DEVA ve Gelecek Partileri. Çünkü tehlikeyi oralarda görüyor. Tehlikeyi İYİ Parti’de görüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri