Ana SayfaTürkiyeAK Parti, Gelecek Partisi ve Deva ile bayramlaşmak bile istemedi! Selçuk Özdağ:...

AK Parti, Gelecek Partisi ve Deva ile bayramlaşmak bile istemedi! Selçuk Özdağ: Bu düşmanlık niye?

Her yıl gelenek olduğu üzre partiler birbirleriyle bayramlaşacak. Ancak bu kez koronavirüs nedeniyle bayramlaşmalar dijitalde. Bayram ziyaretleri yerini zoom üzerinden yapılacak toplantılara bırakacak. Bayramlar İslam kültüründe küslerin barışması için hep bir vesile oldu. Ancak AK Parti’nin bayram seyran dinlemeden Gelecek ve Deva Partisi’ne kin gütmeye devam edeceği öğrenildi.

Gelecek Partisi bayramlaşmak için bütün partilerden randevu istedi. Bazıları dönüş bile yapmadı. MHP örneğin, Gelecek Partisi’ne cevap bile vermedi. AK Parti ise “Bayramlaşmak için vaktimiz yok” demekle yetindi. Yani Gelecek Partisi ile bayramlaşmaya yanaşmadı.

Gelecek Partisi Türkiye’de siyaset yapan bütün partilerden randevu istedi.  

Ak Parti, MHP, CHP, İyi Parti, Büyük Birlik Partisi, Saadet Partisi, HDP, Hüdapar, Demokrat Parti…

Ak parti bayramlaşma isteğini geri çevirdi. MHP bu isteğe dönüş bile yapmadı. Öte yandan MHP’nin açıklanan bayramlaşma listesinde ne Gelecek Partisi var ne de Deva Partisi.

Selçuk Özdağ: Bu düşmanlık niye?

Konuya ilişkin bilgisine başvurduğumuz Gelecek Partisi Genel Bayram Yardımcısı Selçuk Özdağ, ”Bayramlar küskünlerin bile barıştığı bir fırsatlar yaratır. Bir yandan birlikten beraberlikten bahsediyorlar, biz bize yeteriz diyorlar. Bir yandan da bayram günü dahi bayramlaşmaktan kaçınıyorlar, imtina ediyorlar. Bu olacak iş mi? Bu düşmanlık nedir?” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri