Ana SayfaTürkiyeİlçe binalarının kiraları ödenemedi! AK Parti irtibat bürolarını birer birer kapatıyor

İlçe binalarının kiraları ödenemedi! AK Parti irtibat bürolarını birer birer kapatıyor

Cumhuriyet gazetesinin aktardığı kulis bilgisine göre AK Parti ilçe teşkilatlarının yer aldığı binaların bile kiralarını ödeyemez halde. Çalışanların maaşları da ödenmiyor.

Cumhuriyet gazetesinin aktardığı kulis bilgisine göre AK Parti ilçe teşkilatlarının yer aldığı binaların bile kiralarını ödeyemez halde.

Cumhuriyet gazetesi Siyaset Kulisi köşesinde, “Türkiye’nin öncelikli sorunları arasında ilk sırayı alan ekonomik krizin AKP’yi de vurduğu ortaya çıktı. Kulislerde konuşulanlara göre genel merkezden, son 3 aydır ilçe bina kirası ve çalışanların maaşının ödenmesi için para gönderilmiyor.” iddiasında bulunuldu.

Çalışanların maaşları da ödenmiyor

Köşede, “Maaşlarını alamayan çalışanların duydukları rahatsızlıkları ilçe başkanlarına ilettikleri konuşulurken, bina sahiplerinin de ödenmeyen kiralar için partiye noter kanalıyla ihtar çekmeye hazırlandıkları öğrenildi. AKP’li bir yönetici, söz konusu iddiaları doğrulayarak ‘İstanbul’da bazı ilçelerde çalışanların maaşı ödenemediği gibi bina kiralarında da aksamalar yaşanıyor. Yaşanan sıkıntı nedeniyle mahalle irtibat büroları da kapatılmaya başlandı. Anadolu’dan da şikâyetler alıyoruz. Bunun kısa sürede düzeltilmesini bekliyoruz’ dedi.”  ifadesi kullanıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri