Ana SayfaTürkiyeSerhat Albayrak yine kaybetti! AK Parti tercihini yaptı

Serhat Albayrak yine kaybetti! AK Parti tercihini yaptı

Serhat Albayrak medyası toplumu alabildiğine kutuplaştırmaya çalışırken, AK Parti'de kendini zaman zaman belli eden bir sağduyu, bunun tam tersini yapmaya çalışıyor.

Serhat Albayrak’ın başında olduğu Turkuvaz Medya tarafından çıkarılan Yeni Asır gazetesinin sanatçıları hedef gösterdiği manşetinden günler sonra sürpirz gelişmeler yaşandı. Serhat Albayrak medyası toplumu alabildiğine kutuplaştırmaya çalışırken, AK Parti’de kendini zaman zaman belli eden bir sağduyu, bunun tam tersini yapmaya çalışıyor.

Yeni Asır gazetesinin yangınlar için yardım isteyen sanatçıları teker teker hedef göstermesi çok tartışılmıştı. Şahan Gökbakar o manşete “Siz hangi ülkenin basınısınız?” diyerek o gazeteye tepki göstermişti.

Yaşanan gerginliklerin ardından Pelikan medyasının hedef aldığı isimlerden Şahan Gökbakar’a AK Parti’den yapılan ziyaret takdirle karşılandı.

Barış Pehlivan, “Arka Bahçe” adlı köşesinde o ziyaretin detaylarını yazdı.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

Turkuvaz Medya’nın gazetesi Yeni Asır manşet attı: “Siz hangi ülkenin sanatçılarısınız?”
Oyuncu Şahan Gökbakar yanıt verdi: “Siz nerenin gazetesisiniz?”

Sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter girdi topa: “Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma, çünkü düşmüşsün düşeceğin kadar…”

Ormanlarımız yanarken bu yaşananları biliyorsunuz. Şahan Gökbakar, hem AKP medyasının hem de MHP’nin hedefindeydi. Tüm bunlara cevap niteliğindeki son gelişme ise şu oldu:
AKP Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Şahan Gökbakar’ı ziyaret etti. Ve birlikte fotoğraf verip şu mesajı paylaştı:

“Marmaris ilçemizde yaşanan orman yangınlarında yaptığı yayınlarla hemşerilerimize destek veren ve yangın söndürme çalışmalarına katılan değerli sanatçımız Şahan Gökbakar’a geçmiş olsun dileklerimizi ileterek teşekkür ettik.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri