Ana SayfaTürkiyeAK Parti karıştı! Mehmet Metiner ile Hamza Dağ birbirine girdi!

AK Parti karıştı! Mehmet Metiner ile Hamza Dağ birbirine girdi!

AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner ile AK Parti Milletvekili Hamza Dağ arasında sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinde ilginç bir polemik yaşandı.

İlk olarak dün kişisel Twitter hesabı üzerinden “AK Parti’mize uyarımdır… Kendi ilçesinde seçim kaybeden, ihanetiyle seçim kaybettiren teşkilat başkanları milletvekilleri istiyor diye yerinde tutulursa… Ömer’leri bulmaktan vazgeçip ihanetçileri ve davayla alakasızları ödüllendirirsek… Hasbileri kaybederiz, biline!…” şeklinde bir paylaşım yapan Mehmet Metiner’e yanıt AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ’dan geldi.

Dağ, Metiner’in tweetini alıntılayarak “İçeriden” AK Parti’yi eleştirmek konforlu bir alan. Somut delil sunmadan ve belagatla, her türlü eleştiriyi yöneltebiliyorsun. Ne de olsa cevap veren olmuyor. Gelecekte “biz demiştik” diyebilmeyi umutla bekleyen bu yanlış zihniyetin partimize hiçbir katkısı yoktur.” şeklinde bir yanıt verdi.

Sonrasında ise Metiner’in, Hamza Dağ’a yanıtı ise gecikmedi. Mehmet Metiner, “Haddini bil Hamza Dağ! İçeride gemiyi delenlerden olmadığımız gibi dışarı kaçıp ihanet edenlerden de olmadık. Kimin konforlu alanlarda nasıl kibir satarak partiye zarar verdiğini de biliriz. Biz kefenimiz boynumuzda mücadeleye devam ediyoruz. Yanlış zihniyet arıyorsan aynaya bak!” diyerek, AK Partili Dağ’a yanıt verdi.

Metiner’in bu cevabına Hamza Dağ’dan yanıt gelmezken, Metiner, hızını alamayıp tekrar yanıt verdi.

Takdir REİS’indir.

AK Partimizin genel başkan yardımcısı Hamza Dağ’ın şahsımı doğrudan hedef alan tweetine cevap vermek zorunda kaldığım için üzgünüm. Partimiz ve davamız adına üzgünüm. Kripto unsurları ve pusuya yatmış başka hainleri sevindirmemek adına bu konuyu kapatıyorum. Takdir REİS’indir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri