Ana SayfaTürkiyeAK Parti medyasında neler oluyor? Esra Elönü Hasan Öztürk'e hakaretler yağdırdı

AK Parti medyasında neler oluyor? Esra Elönü Hasan Öztürk’e hakaretler yağdırdı

Dünden beri uzun süre tartışılan hayvan hakları meselesine Hasan Öztür’ün Ülke TV’de çalışanı olan Esra Elönü de katıldı.

Gazeteci Hasan Öztürk’ün canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayvan haklarıyla ilgili yönelttiği soru sosyal medyaya damga vurdu. Dün akşam uzun süre tartışılan meseleye Hasan Öztür’ün Ülke TV’de çalışanı olan Esra Elönü de katıldı. Sivri dili ve tuhaf çıkışlarıyla bilinen Esra Elönü yine başı sonu belli olmayan, bozuk cümlelerle sahnedeydi. Hasan Öztürk’ü sert şekilde hedef alan Esra Elönü, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Öztürk’ün ‘fırıldak’ olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün akşam TRT 1 ve TRT Haber’in ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, hayvan sevgisinden ve hayatını kaybeden muhabbet kuşundan yola çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayvan hakları konusundaki yasa çalışmasına ilişkin bir soru yöneltti.

Erdoğan soruya, “Şu anda Tekirdağ Milletvekilimiz Mustafa Bey, komisyon başkanı da olması hasebiyle de işi süratle devam ettiriyorlar. İnşallah başaracağız” yanıtını verdi.

Televizyonda gördüğü hayvanlara yönelik kimi muameleler karşısında büyük üzüntü yaşadığını aktaran Erdoğan, kendisinin de 15-16 evcil hayvanı bulunduğunu anlattı.

Esra Elönü Hasan Öztürk’ü hedef aldı

Hasan Öztürk’ü isim vermeden hedef alan 24 TV programcısı Esra Elönü, twitter’dan çok sert bir mesaj paylaştı:

“Kuşun için taziyeye gelmem lakin ölen adamlığınız için olabilir. Çalıştırdığı insanların onurlarıyla oynayan, onları odasından kovup aşağılayan, Bağdat’tan dönmeyen hatasının fırıldağı olan terliksilerin hayvan sevgisi. İşte bu tarz canlıların ölen adamlığı için taziye…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri