Ana SayfaTürkiyeErdoğan genel başkanlığı bırakıyor mu! İşte yerine düşünülen isim

Erdoğan genel başkanlığı bırakıyor mu! İşte yerine düşünülen isim

Erdoğan başkanlığı bırakıyor! Mart ayında yapılacak olan AK Parti kongresi büyük sürprizlere gebe. İddialara göre Erdoğan yoluna cumhurbaşkanı olarak devam edecek ancak parti başkanlığını güvendiği bir isme devredecek.

Son konuşulan iddiaya göre Erdoğan genel başkanlığı bırakıyor! Mart ayında yapılacak olan AK Parti kongresi büyük sürprizlere gebe. AK Parti yeni genel başkanı kim olacak merak ediliyor. İddialara göre Erdoğan yoluna cumhurbaşkanı olarak devam edecek ancak parti başkanlığını güvendiği bir isme devredecek.

AK Parti kongresinde büyük bir sürpriz yaşanabilir. Kulilerde konuşulanlara göre AK Parti genel başkanlığı değişebilir. Başkanlığı başka bir isme bırakabileceği son zamanlarda sıklıklı dile getirilen bir iddia.

AK Parti genel başkanlığı için düşünülen isimlerden birinin Binali Yıldırım olduğu konuşulurken Berat Albayrak alternatifi de masada.

Partinin başına gelecek isimler arasında Berat Albayrak’ın adı da geçiyor. 24 Mart’ta yapılacak olan AK Parti kongresinde büyük sürprizler bekleniyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri