Ana SayfaMagazinTürkan Şoray AK Parti'yi ikiye böldü! Şoray yeterince yerli ve milli değil...

Türkan Şoray AK Parti’yi ikiye böldü! Şoray yeterince yerli ve milli değil mi?

AK Parti milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ile partinin grup başkanvekili Naci Bostancı Türkan Şoray konusunda ikiliğe düştü.

AK Parti milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ile partinin grup başkanvekili Naci Bostancı Türkan Şoray konusunda ikiliğe düştü. Çamlı röportajında Türkiye’deki işsizliği gündeme getiren Türkan Şoray’ı hedef almıştı. Naci Bostancı ise Şoray’a sonuna kadar sahip çıktı.

Ahmet Hamdi Çamlı, Türkiye’nin en büyük sorununun işsizlik olduğunu belirten Türkan Şoray’ı hedef aldı. Çamlı’ya yanıt AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı’dan yanıt geldi.

AK Parti’de Türkan Şoray çatlağı

Bostancı, “Türkan Şoray röportajını okudum. Ülkesine ve halkına derin sevgi ile bağlı bir büyük sanatçının ince duyarlılığını gördüm. Halkımız onu insanlığı ve muhteşem oyunculuğu ile gönlüne yerleştirdi” dedi.

Türkan Şoray röportajında, Türkiye’nin en büyük sorununun işsizlik olduğunu belirterek “Maalesef okumuş, üniversite bitirmiş veya okuyamamış, ülkemizin geleceği olan gençlerimiz iş arıyor. Gençlerin, özellikle geçim derdinde olan insanların derdi beni çok mutsuz ediyor” demişti.

Çamlı, “Çamuriyetçi, Amerikancı, İsrailci, emperyalist işbirlikçisi, tantanacı medya sahnesinin son artisti” sözleriyle Şoray’ı hedef almıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri