Ana SayfaTürkiyeAK Parti'de büyük kopuş! Selçuk Özdağ: 50 milletvekilli bize katılabilir

AK Parti’de büyük kopuş! Selçuk Özdağ: 50 milletvekilli bize katılabilir

Halk TV ekranlarında gündemi sarsan açıklamalar yapan Selçuk Özdağ, AK Parit'den 50 milletvekilinin Gelecek Partisi'ne katılabileceğini belirtti.

Halk TV ekranlarında gündemi sarsan açıklamalar yapan Selçuk Özdağ, AK Parit’den 50 milletvekilinin Gelecek Partisi’ne katılabileceğini belirtti.

Gelece Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, son 6 ay içerisinde AK Parti içerisindeki çözülmelerin arttığını belirterek, “Biz 50’ye yakın milletvekiliyle görüşüyoruz, bu arkadaşlarla istişarelerimiz artmaya başladı” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Halk TV’de canlı yayınlanan “Açıkça” programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özdağ, 50’ye yakın AK Partili milletvekili ile “istişare içerisinde olduklarını” söyledi.

Selçuk Özdağ: 50 milletvekili bize katılabilir

Sürecin son 6 ayda çok arttığını ifade eden Özdağ, ekonomik sorunlar ve organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları nedeniyle partiden kopuşların yaşandığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Son 6 ay içerisinde bizimle görüşen çok sayıda bürokrat ve milletvekili var. Son zamanlarda ekonominin geldiği ortam nedeniyle, savrulmalar nedeniyle, Soylu ve Yıldırım hakkındaki iddialar nedeniyle hayal kırıklıkları yaşıyorlar. Partinin sadece devlet desteğiyle ayakta durduklarını gördükleri için bizimle bu görüşmeler artmış durumda. Ciddi çözülmeler var, AKP çok ciddi kayıplar yaşayacak.”

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri