Ana SayfaTürkiyeAK Parti'de MHP’den yaka silken vekiller kim? Mızmızlanmalar başladı

AK Parti’de MHP’den yaka silken vekiller kim? Mızmızlanmalar başladı

Ayşenur Arslan halktv’deki köşesinde ilginç iki iddia attı ortaya. Bunlardan biri AK Parti milletvekillerinin gazetecilere MHP’den şikayet etmeleriyle ilgili diğeri de iktidara yakın gazetelerin kapanacak olmasıyla…

İşte Ayşenur Arslan’ın yazısından o bölümler…

Erdoğan’ın sıkışmışlığı artık gözle görülür, elle tutulur hale geldi. AKP milletvekillerinin (elbette isimlerinin verilmemesi kaydıyla) gazetecilere, köşe yazarlarına içerdeki sıkıntıları, neredeyse ayrıntılarıyla anlatmaları dikkat çekiyor. Şikayetlerin odağında MHP’nin olması da Saray adına alarm zilleri çaldırıyor.

Ve medyaya dair bir kehanet. Önümüzdeki aylarda Saray yanlısı bazı gazetelerin kapandığına tanık olursanız şaşırmayın. “Etkisi” olmadığı için varlığının önemi kalmayan gazeteler / televizyonlar sahneden çekilecek, kalanlar küçülme politikasına mecbur kalacak.  Onca cezaya, baskıya rağmen büyümesini ve etkisini engelleyemedikleri bağımsız medya.. En başta da Halk TV.. Daha da öne çıkacak. İktidar seçime doğru daha da sertleşip üzerimizdeki baskıyı daha da artıracak. Ama boyun eğdiremeyecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri