Ana SayfaTürkiyeAK Parti'den ihaleler alan firma başörtülü diye Raiba Tuluk'a ev vermedi! Sema...

AK Parti’den ihaleler alan firma başörtülü diye Raiba Tuluk’a ev vermedi! Sema Silkin o büyük soruyla AK Parti’yi baş başa bıraktı: Acaba cesareti kimden alıyorlar?

Gelecek Partisi yöneticisi Hüseyin Tuluk’un eşi Rabia Tuluk’a başörtülü diye ev verilmemesi büyük ses getirmişti. Yeni Akit’ten Ali Karahasanğlu ““Kiralayacağı evi isteyenin başörtüsüne bakıp ‘Olmaz’ diyenler, acaba kimden cesaret alıyor?” diye sormuştu. Adres olarak da garip ve gülünç şekilde Gelecek Partisi’ni göstermişti!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, “Partinizin bugün durduğu yer de, 28 Şubat’çıların durduğu yere hiç uzak değil” diyen Ali Karahasanoğlu’na çok çarpıcı bir yanıt verdi.

Karahasanoğlu’nun başörtülü kadınları itham altında bıraktığını söyleyerek sözlerine başlayan Sema Silkin, Akit yazarı için çok basit 4 detaya dikkat çekti:

1-Söz konusu hadise AK Parti iktidarında yaşanıyor.

2-Söz konusu proje AK Partili bir belediyenin sınırlarında yapılıyor.

3-Söz konusu firma kamu kurumlarından, bakanlıklardan büyük ihaleler alıyor.

4-Söz konusu firma telefon görüşmesinde Sn Cumhurbaşkanı’nın ailesinden bir ismi anarak kendisiyle olan yakınlıklarını vurguluyor.

5-Söz konusu firmanın sahibi iktidarın her vesile ile desteğini açıkça ortaya koyduğu bir spor kulübünde as başkanlık yapıyor.

Hal böyleyken biz de merak ediyoruz Sayın Karahasanoğlu. 

Başörtülü bir kadına ev vermek istemeyen bu firma cesareti kimden alıyor ?

“Kiralayacağı evi isteyenin başörtüsüne bakıp ‘Olmaz’ diyenler, acaba kimden cesaret alıyor?” diye soruyor. 

Gelecek Partisi’nin 2. yıl dönümünde Haliç Kongre Merkezinde yapacağı programı engelleyenlerden cesaret alıyor olmasın!!!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri