Ana SayfaTürkiyeAK Parti'den mamalanan yandaşlar zevkten dört köşe! Davutoğlu'na FETÖ taktikli videolu kumpas

AK Parti’den mamalanan yandaşlar zevkten dört köşe! Davutoğlu’na FETÖ taktikli videolu kumpas

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de Kapalıçarşı esnafıyla bir araya geldi. Vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdiği anda esnaflardan biri “Yol arkadaşlarına ihanet ettin” dedi. Yani tam da Sabah ve A Haber gibi Pelikancıların kontrolündeki medyanın yıllardır çarpıttığı gibi.

1 Mayıs’ta imzasız Pelikan bildirisi ardından 4 Mayıs Saray darbesiyle üst üste operasyonlara maruz kalan Davutoğlu, ülkenin selameti için bir an tereddüt etmeden başbakanlık koltuğu 2016 yılının Mayıs ayında bıraktı.

O andan itibaren Serhat Albayrak medyası yıllarca sürecek alçakça bir dezenformasyonun, iftira kampanyasının da fitilini ateşlemiş oldu.

Davutoğlu’nun AK Parti’ye ihanet ettiği yolunda tezviratlarla psikolojik operasyonlar yürüten Pelikancı medya, bu yalanı hem gazetelerinde hem de televizyonlarında defalarca dile getirdi.

Milletin aklına “Davutoğlu AK Parti’yi sattı” yalanını kazımak için yüzlerce iftira habere imza atan Serhat Albayrak medyasının etkilediği masum vatandaşlar da oldu elbet.

Serhat Albayrak’ın kontrolündeki Takvim gazetesi, Davutoğlu’na gösterilen tepkiyi bağlamından kopararak “Esnaf köşeye sıkıştırınca tornistan yaptı” gibi ifadelerle dolaşıma soktu.

Ancak yayınladıkları video eksik, yarattıkları bağlam da son derece gerçekten kopuk bir fanteziden ibaretti. Kısa süreli yanlış anlamadan hemen sonra o vatandaş Davutoğlu’nu kucakladı. Birbirlerine sımsıkı sarılıp helalleştiler.

Pelikancı ekip FETÖ’cüleri hatırlatan taktiklerle yarıda kesilmiş videoyu servis ederek, Davutoğlu’nu zor durumda bırakmaya çalıştı. Ancak o videonun devamı da var. Videonun finali acaba nasıl sonuçlandı?

İşte o videonun kırpılmamış asıl hali.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri