Ana SayfaTürkiyeAK Parti'den neden ayrıldığını açıkladı

AK Parti’den neden ayrıldığını açıkladı

Uzun yıllar AK Parti‘ye stratejik danışmanlık yapan Andy-Ar Araştırma’nın sahibi Faruk Acar, neden İYİ Parti’ye geçtiğini anlattı.

KRT TV’de yayınlanan ‘Haftanın Panaroması’ programında, Faruk Acar ile konuyla ilgili konuştuğunu ifade eden Semra Topçu, şunları söyledi;

“Kendisi AK Parti’ye çalışan bir Araştırma Şirketi Başkanı. Önceki gün Akşener’le çalışmaya başlayacak diye bir haber çıktı.

Gerçi AK Parti’yi 2 yıl önce bırakmıştı ama yeni adresi bilinmiyordu, 2 gün önce Fatih Altaylı yazdı. AK Parti’yi tek terk eden Faruk Acar değil duygusu var o yüzden önemli. Şöyle dedi Faruk Acar; ‘2 aydır çalışmaya başladık Meral Akşener’le, 2 aydır İyi Parti’yle çalışıyorum. Çünkü ben Akşener’e inandım. İnanmanın önemli olduğunu düşünüyorum.

İyi Parti’nin ülkenin geleceğinde etkin rol olacağını düşünüyorum. Liderine inanıyorum. İnandığım tek lider sadece Akşener. Onun kazanacağını düşünüyorum. İyi Parti’yi farklı seçmenlerle buluşturabilecek bir profesyonel süreç başlattık. İnanmak başarmanın yarısıdır’ dedi.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri