Ana SayfaTürkiyeAK Partili belediye başkanı, başhekimi makamına çağırarak aşı oldu

AK Partili belediye başkanı, başhekimi makamına çağırarak aşı oldu

Çorum’a bağlı Oğuzlar Belediyesi’nin AK Partili Başkanı Muzaffer Yıldırım'a, makamına gelen İlçe Devlet Hastanesi’nin başhekimi tarafından koronavirüs aşısı vuruldu

Çorum’da Oğuzlar Belediyesi’nin AK Partili Başkanı Muzaffer Yıldırım’a, makamına gelen İlçe Devlet Hastanesi’nin başhekimi ve bir sağlık personeli tarafından koronavirüs aşısı vuruldu. 48 yaşında olan Muzaffer Yıldırım, aşı olduğu anlara ait fotoğrafları kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye’de aşı konusunda yaşanan şaibelere bir yenisi daha eklendi. Çorum’un Oğuzlar ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, makamında koronavirüs aşısı oldu.

48 yaşındaki Yıldırım, aşı olduğu an çekilen fotoğrafları Facebook hesabından paylaştı. Yıldırım paylaşımda, makamına gelerek aşı yapan kişilerin, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimimiz Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Murat Karaman olduğunu belirtti.

AK Partili Oğuzlar Belediye Başkanı Yıldırım, 26 Mart’ta Facebook’tan yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Koronavirüs Aşımızın İlk Dozunu İlçe Devlet Hastanesi Başhekimimiz Sn. Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn. Murat Karaman’ın Belediyemize Yaptığı Ziyaret Esnasında Olduk. Pandemi Sürecinde Fedakarca Çalışan Tüm Sağlık Personellerimize Başhekimimiz Sn Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn. Murat Karaman Nezdinde Teşekkür Eder Çalışmalarında Başarılar Dileriz.”

Yıldırım, geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanmıştı.

48-yasindaki-akp-li-belediye-baskani-bashekimi-makamina-getirerek-asi-oldu-858717-1.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri