Ana SayfaTürkiyeAK Partili Beyazgül, kızı olmayan Mahmut Tanal'a yüklendi

AK Partili Beyazgül, kızı olmayan Mahmut Tanal’a yüklendi

CHP Milletvekili Mahmut Tanal ile AK Partili Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül arasında sosyal medyada tartışma yaşandı.

Tanal’ın ‘Beyazgül’ün oğlu ne iş yapar?’ sorusuna cevap vermeye çalışan AK Partili Başkan, Tanal’a ‘olmayan kızı’ üzerinden yüklenmeye çalıştı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile AK Partili Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve belediye bürokratları, AK Parti Şanlıurfa teşkilatı ve milletvekilleri arasındaki tartışma giderek büyüyor.

Şanlıurfa halkının hizmetten mahrum bırakılması, belediyedeki, kamu kurumlarındaki kadrolaşma, kayırmacılık, torpil, nepotizm, usulsüzlük konularında sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşım yapan CHP’li Tanal, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül’e yönelik, “Şimdi soruyorum: Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının oğlu, Abdullah Beyazgül ne iş yapar? Merak ediyorum” sorusunu yöneltti.

Mahmut Tanal’ın kızı ne iş yapar?

AK Partili Başkan Beyazgül ise Twitter hesabından “Şimdi soruyorum: CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın kızı ne iş yapar? Merak ediyorum” şeklinde CHP’li Tanal’a karşılık verdi.

Beyazgül’ün bu paylaşımı üzerine kızı olmadığı bilinen CHP’li vekil Mahmut Tanal, “Değerli Belediye Başkanım; benim kızım yok. Keşke olsaydı. Peki senin oğlun ne iş yapıyor? Ayıplı bir iş mi yapıyor ki gizliyorsunuz? Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanısınız. Şanlurfa Büyükşehir Belediyesi’nin toplam borcu ne kadardır?” diyerek sorusunu tekrarladı.

Tanal bir başka paylaşımında ise “Olmayan kızım üzerinde nasıl bir siyasi algı yaratmaya çalışıyorlar?” dedi.


Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri